Kopen TLV7111323DDSER met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.3V, 2.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | -, 0.2V @ 200mA |
| Leverancier Device Pakket: | 6-WSON (1.5x1.5) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-WFDFN |
| Andere namen: | 296-30047-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV7111323DDSER |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.3V, 2.3V 200mA 6-WSON (1.5x1.5) |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.3V/2.3V 0.2A 6WSON |
| Current - Output: | 200mA |
| Current - Limit (Min): | 220mA |
| Email: | [email protected] |