Kopen TLV7211AIDCKT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 15 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 5mV @ 5V |
| Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-6 |
| Serie: | - |
| Propagation Delay (Max): | 10µs |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Type: | Push-Pull |
| Andere namen: | 296-32423-2 TLV7211AIDCKT-ND TLV7211AIDCKTG4 TLV7211AIDCKTG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV7211AIDCKT |
| hysteresis: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator General Purpose Push-Pull SC-70-6 |
| Beschrijving: | IC SNGL CMOS COMP R-R/P-P SC70-6 |
| Current - Quiescent (Max): | 18µA |
| Current - Output (type): | 30mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.04pA @ 5V |
| CMRR, PSRR (type): | 75dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |