Kopen TM4C1294NCPDTI3R met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 128-TQFP (14x14) |
| Snelheid: | 120MHz |
| Serie: | Tiva™ C |
| RAM Size: | 256K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 1MB (1M x 8) |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 128-TQFP |
| Andere namen: | 296-46223-2 TM4C1294NCPDTI3R-ND |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O: | 90 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TM4C1294NCPDTI3R |
| Uitgebreide beschrijving: | ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 128-TQFP (14x14) |
| EEPROM Size: | 6K x 8 |
| Beschrijving: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP |
| gegevens Converters: | A/D 20x12b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| connectiviteit: | CAN, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, QEI, SPI, SSI, UART/USART, USB OTG |
| Email: | [email protected] |