Kopen TMC2072-MT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.3V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 100-TQFP (14x20) |
| normen: | - |
| Serie: | CircLink™ |
| Protocol: | CircLink™ |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 100-LQFP |
| Andere namen: | 638-1023 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMC2072-MT |
| Interface: | Parallel |
| Functie: | Controller |
| Uitgebreide beschrijving: | CircLink™ Controller Parallel Interface 100-TQFP (14x20) |
| Beschrijving: | IC CTRLR CIRC 100-TQFP DUAL MODE |
| Current - Supply: | 15mA |
| Email: | [email protected] |