Kopen TMOV20RP115M met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 180V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 162V |
| Varistor Voltage (Max): | 198V |
| Serie: | iTMOV® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 20mm 3-Lead |
| Andere namen: | TMOV20R115MP TMOV20R115MP-ND TMOV20RP115M-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 150VDC |
| Maximale AC Volt: | 115VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMOV20RP115M |
| Energie: | 52J |
| Beschrijving: | VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM |
| Huidige - Surge: | 10kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 2400pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |