Kopen TMOV34S251MP met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 390V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 351V |
| Varistor Voltage (Max): | 429V |
| Serie: | TMOV® 34S |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 330VDC |
| Maximale AC Volt: | 250VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMOV34S251MP |
| Energie: | 490J |
| Beschrijving: | VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM |
| Huidige - Surge: | 40kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 5000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |