Kopen TMS320C5517AZCHA20 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - I / O: | 1.8V, 2.75V, 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Core: | 1.05V, 1.3V, 1.4V |
| Type: | Fixed Point |
| Leverancier Device Pakket: | 196-NFBGA (10x10) |
| Serie: | TMS320C55x |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 196-LFBGA |
| Andere namen: | 296-41927-5 TMS320C5517AZCHA20-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| On-Chip RAM: | 320kB |
| Niet-vluchtig geheugen: | ROM (128 kB) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMS320C5517AZCHA20 |
| Interface: | EBI/EMI, I²C, I²S, McBSP, McSPI, MMC/SD, SPI, UART/USART, UHPI, USB |
| Beschrijving: | IC DSP FIXED-POINT 196NFBGA |
| kloksnelheid: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |