Kopen TMS320C6722RFPA225 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - I / O: | 3.30V |
|---|---|
| Voltage - Core: | 1.20V |
| Type: | Floating Point |
| Leverancier Device Pakket: | 144-HTQFP (20x20) |
| Serie: | TMS320C672x |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 144-TQFP Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| On-Chip RAM: | 160kB |
| Niet-vluchtig geheugen: | ROM (384 kB) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMS320C6722RFPA225 |
| Interface: | EBI/EMI, I²C, McASP, SPI |
| Beschrijving: | IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP |
| kloksnelheid: | 225MHz |
| Email: | [email protected] |