Kopen TMS320F28044PZS met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 100-LQFP (14x14) |
| Snelheid: | 100MHz |
| Serie: | C2000™ C28x Piccolo™ |
| RAM Size: | 10K x 16 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 128KB (64K x 16) |
| randapparatuur: | POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 100-LQFP |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal I / O: | 35 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TMS320F28044PZS |
| Uitgebreide beschrijving: | C28x C2000™ C28x Piccolo™ Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 128KB (64K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| EEPROM Size: | - |
| Beschrijving: | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP |
| gegevens Converters: | A/D 16x12b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | C28x |
| connectiviteit: | I²C, SCI, SPI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |