Kopen TP11362AV/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | 35mW |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-LCC (J-Lead) |
| Andere namen: | *TP11362AV *TP11362AV/NOPB TP11362AV TP11362AV-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TP11362AV/NOPB |
| Interface: | PCM, Serial |
| inclusief: | - |
| Functie: | Adaptive Differential Pulse Code Modulation (ADPCM) Transcoder |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Adaptive Differential Pulse Code Modulation (ADPCM) Transcoder 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Beschrijving: | IC PROCESSOR QUAD DIF PCM 28PLCC |
| Current - Supply: | 7mA |
| Email: | [email protected] |