Kopen TPA0253DGQR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP-PowerPad |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Andere namen: | 296-7006-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 1W x 1 @ 8 Ohm; 85mW x 2 @ 32 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA0253DGQR |
| Kenmerken: | Depop, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 10-MSOP-PowerPad |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 1W MONO 10MSOP |
| Email: | [email protected] |