Kopen TPA2000D1GQCR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 48-VFBGA |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Andere namen: | 296-15638-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 2W x 1 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA2000D1GQCR |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 2W MONO D 48BGA |
| Email: | [email protected] |