Kopen TPA200RL met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 200V |
|---|---|
| Voltage - Doorslagstroom: | 267V |
| Serie: | TPA, TRISIL™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Andere namen: | 497-8069-2 TPA200RL-ND |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA200RL |
| Beschrijving: | THYRISTOR 200V 150A DO15 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 50A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 25pF |
| Email: | [email protected] |