Kopen TPA2014D1YZHR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 16-DSBGA (2x2) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-UFBGA, DSBGA |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Andere namen: | 296-23568-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 1.5W x 1 @ 8 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA2014D1YZHR |
| Kenmerken: | Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 16-DSBGA (2x2) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 1.5W D 16DSBGA |
| Email: | [email protected] |