Kopen TPA2038D1YFFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 9-DSBGA (1.2x1.3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 9-UFBGA, DSBGA |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 3.24W x 1 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA2038D1YFFT |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 9-DSBGA (1.2x1.3) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 3.2W MONO D 9DSBGA |
| Email: | [email protected] |