Kopen TPA3116D2QDADRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 26 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 32-HTSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-TSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andere namen: | 296-42540-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 50W x 2 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA3116D2QDADRQ1 |
| Kenmerken: | Short-Circuit and Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 32-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC AUDIO AMP D 50W 32HTSSOP |
| Email: | [email protected] |