Kopen TPA3130D2DAPR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 26 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 32-HTSSOP |
| Serie: | SpeakerGuard™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-TSSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andere namen: | 296-39338-2 TPA3130D2DAPR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 15W x 2 @ 8 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA3130D2DAPR |
| Kenmerken: | Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 32-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC AMP AUD PWR 15W STER 32HTSSOP |
| Email: | [email protected] |