Kopen TPA6020A2RGWRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 20-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-VQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 2.8W x 2 @ 3 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA6020A2RGWRG4 |
| Kenmerken: | Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 20-VQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 2.8W AB 20VQFN |
| Email: | [email protected] |