Kopen TPA6100A2DGK met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.6 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andere namen: | 296-34559-5 TPA6100A2DGK-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 50mW x 2 @ 16 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPA6100A2DGK |
| Kenmerken: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 8-VSSOP |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO .05W STER 8VSSOP |
| Email: | [email protected] |