Kopen TPC-50 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 1.846" L x 0.547" W x 1.824" H (46.89mm x 13.89mm x 46.34mm) |
| Serie: | Telpower® TPC |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Blade Type, Module |
| Andere namen: | 283-4038 TPC-50-ND TPC50 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPC-50 |
| Fuse Type: | Rectangular |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE RECTANGULAR 50A 80VDC BLADE |
| Huidige score: | 50A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 100kA |
| goedkeuringen: | CE, UR |
| toepassingen: | Telecom |
| Email: | [email protected] |