Kopen TPIC2050RDFDRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.3V, 5V, 9.5V, 12V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 5V, 12V |
| Technologie: | Power MOSFET |
| Leverancier Device Pakket: | 56-HTSSOP |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Uitgangsconfiguratie: | Half Bridge (19) |
| Andere namen: | 296-44840-2 TPIC2050RDFDRG4-ND |
| Temperatuur: | -20°C ~ 75°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | - |
| Motor Type - AC, DC: | Brushless DC (BLDC), Brushed DC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPIC2050RDFDRG4 |
| Interface: | SPI |
| Functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgebreide beschrijving: | Motor Driver Power MOSFET SPI 56-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC MOTOR DRIVER 56HTSSOP |
| Current - Output: | 800mA, 1.7A |
| toepassingen: | Media Player |
| Email: | [email protected] |