Kopen TPS2115AIPWRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Source Selector Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Ratio - Input: Output: | 2:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andere namen: | 296-24155-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS2115AIPWRQ1 |
| Interne Switch (s): | Yes |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | OR Controller Source Selector Switch N-Channel 2:1 8-TSSOP |
| Beschrijving: | IC OR CTRLR SRC SELECT 8TSSOP |
| Delay Time - ON: | 1ms |
| Delay Time - OFF: | 5ms |
| Current - Supply: | 55µA |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| toepassingen: | Handheld/Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |