Kopen TPS2147IDGQR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP-PowerPad |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS2147IDGQR |
| Uitgebreide beschrijving: | USB, Peripherals PMIC 10-MSOP-PowerPad |
| Beschrijving: | IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 10-MSOP |
| Current - Supply: | 75µA |
| toepassingen: | USB, Peripherals |
| Email: | [email protected] |