Kopen TPS2511DGN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP-PowerPad |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-36071-5 TPS2511DGN-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS2511DGN |
| Uitgebreide beschrijving: | USB Dedicated Charging Port (DCP), Power Switch PMIC 8-MSOP-PowerPad |
| Beschrijving: | IC USB PWR SW/CTRLR CHRG 8MSOP |
| Current - Supply: | 180µA |
| toepassingen: | USB Dedicated Charging Port (DCP), Power Switch |
| Email: | [email protected] |