Kopen TPS2592BADRCT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 10-VSON (3x3) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Circuit Breaker, OVP, Slew Rate, UVLO |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-37178-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS2592BADRCT |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Kenmerken: | Auto Retry, OVP, Thermal Limit |
| Feature Pins: | BFET, DV/DT, (EN,UVLO), ILIM |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 10-VSON (3x3) |
| Beschrijving: | IC PWR MGR EFUSE 5V 10SON |
| Current - Supply: | 100µA |
| Current - Output (Max): | 5A |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |