Kopen TPS28225TDRBRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 8.8 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SON (3x3) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-36791-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS28225TDRBRQ1 |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 33V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SON (3x3) |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC MOSFET DVR SINK SYNC 4A 8SON |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2A, 2A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |