Kopen TPS51216RUKR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.7 V ~ 1.8 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 20-WQFN (3x3) |
| Serie: | D-CAP™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-38296-2 TPS51216RUKR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS51216RUKR |
| Uitgebreide beschrijving: | D-CAP™ Controller, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 20-WQFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC DC-DC CTRLR BUCK SYNC 20WQFN |
| toepassingen: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |