Kopen TPS51427RHBT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V, 5V, Adj |
|---|---|
| Voltage - Input: | 5.5 V ~ 28 V |
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | D-CAP™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-23406-2 TPS51427RHBTG4 TPS51427RHBTG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS51427RHBT |
| Uitgebreide beschrijving: | D-CAP™ Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 32-VQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC DC/DC CTRLR DUAL SYNC 32-QFN |
| toepassingen: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |