Kopen TPS54122RHLR met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | Yes |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | - |
| Voltage / Current - Output 2: | 0.8 V ~ 3.6 V, 3A |
| Voltage / Current - Output 1: | 0.8 V ~ 3.6 V, 3A |
| Voltage - Levering: | 2.95 V ~ 6 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverancier Device Pakket: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-40785-2 TPS54122RHLR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS54122RHLR |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 300kHz ~ 2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 300kHz ~ 2MHz 24-VFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG DL BUCK/LINEAR 24VQFN |
| Email: | [email protected] |