Kopen TPS61046YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 1.8V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output: | 4.5 V ~ 28 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 6-DSBGA |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-UFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-44337-2 TPS61046YFFR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61046YFFR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 1.05MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 1.2A (Switch) 6-DSBGA |
| dimmen: | - |
| Beschrijving: | IC LED DRVR RGLTR DIM |
| Current - Output / Channel: | 1.2A (Switch) |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |