Kopen TPS61163YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 6.5V |
| Voltage - Output: | 2.7 V ~ 38 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 9-DSBGA |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 9-UFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-40820-2 TPS61163YFFR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61163YFFR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1.5A (Switch) 9-DSBGA |
| dimmen: | Analog, PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 9DSBGA |
| Current - Output / Channel: | 1.5A (Switch) |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |