Kopen TPS61170DRVT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 3V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 38V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| topologie: | Boost, Buck-Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SON (2x2) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-32502-2 TPS61170DRVT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61170DRVT |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Buck-Boost, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 3V 1 Output 960mA (Switch) 6-WDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFG ADJ 0.96A 6SON |
| Current - Output: | 960mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |