Kopen TPS61183RTJT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 24V |
| Voltage - Output: | 38V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 20-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-27754-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 6 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61183RTJT |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 300kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 6 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 20-QFN (4x4) |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 20QFN |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |