Kopen TPS61230ARNST met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Voltage - Input (Max): | 4.5V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 7-VQFN-HR (2x2) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 7-VFQFN |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-44808-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61230ARNST |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | 1.15MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 6A (Switch) 7-VFQFN |
| Beschrijving: | IC REG BOOST ADJ 6A SYNC 7VQFN |
| Current - Output: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |