Kopen TPS62134CRGTT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 1.05V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 17V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QFN (3x3) |
| Serie: | DCS-Control™ |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Programmable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-41142-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS62134CRGTT |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 0V 1 Output 3.2A 16-VFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK PROG 3.2A SYNC 16QFN |
| Current - Output: | 3.2A |
| Email: | [email protected] |