Kopen TPS65186RGZT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 48-VQFN (7x7) |
| Serie: | E Ink®, Vizplex™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -10°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS65186RGZT |
| Uitgebreide beschrijving: | E Ink®, Vizplex™ Display, OMAP™ PMIC 48-VQFN (7x7) |
| Beschrijving: | IC PWR MGMT E INK 48VQFN |
| Current - Supply: | 5.5mA |
| toepassingen: | E Ink®, Vizplex™ Display, OMAP™ |
| Email: | [email protected] |