Kopen TPS65265RHBT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.6V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 17V |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 17V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-43329-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS65265RHBT |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 250kHz ~ 2.3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 3 Output 5A, 3A, 2A 32-VFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ TRPL 32VQFN |
| Current - Output: | 5A, 3A, 2A |
| Email: | [email protected] |