Kopen TPS75933KTTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 5.5V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.4V @ 7.5A |
| Leverancier Device Pakket: | DDPAK/TO-263-5 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Andere namen: | 296-29785-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS75933KTTR |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 7.5A DDPAK/TO-263-5 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 3.3V 7.5A DDPAK |
| Current - Output: | 7.5A |
| Current - Limit (Min): | 8A |
| Email: | [email protected] |