Kopen TPS7A4001TDA2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.175 V ~ 90 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 7 V ~ 100 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.78V @ 50mA |
| Leverancier Device Pakket: | Die |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | Die |
| Temperatuur: | - |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS7A4001TDA2 |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.175 V ~ 90 V 50mA Die |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 50MA |
| Current - Output: | 50mA |
| Current - Limit (Min): | 51mA |
| Email: | [email protected] |