Kopen TS12A44514PWR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2.7 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 75ns, 45ns |
| Switch Circuit: | SPST - NO |
| Leverancier Device Pakket: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andere namen: | 296-23621-2 TS12A44514PWR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 10 Ohm |
| Aantal circuits: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 2 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TS12A44514PWR |
| Uitgebreide beschrijving: | 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP |
| Beschrijving: | IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | - |
| Charge Injection: | -10.5pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 2.5 Ohm (Max) |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 8pF, 8pF |
| -3dB bandbreedte: | 530MHz |
| Email: | [email protected] |