Kopen TS3A27518ETRTWRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 59ns, 60.6ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 24-WQFN (4x4) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-WQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-37452-2 TS3A27518ETRTWRQ1-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 6.2 Ohm |
| Aantal circuits: | 6 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TS3A27518ETRTWRQ1 |
| Uitgebreide beschrijving: | 6 Circuit IC Switch 2:1 6.2 Ohm 24-WQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC MUX/DEMUX 1X2 24WQFN |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1µA |
| crosstalk: | -62dB @ 10MHz |
| Charge Injection: | 0.81pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 300 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 13pF, 8.5pF |
| -3dB bandbreedte: | 240MHz |
| Email: | [email protected] |