Kopen TS5A2053DCTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 6.8ns, 4.1ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | SM8 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Andere namen: | 296-17750-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 13.8 Ohm |
| Aantal circuits: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TS5A2053DCTR |
| Uitgebreide beschrijving: | 1 Circuit IC Switch 2:1 13.8 Ohm SM8 |
| Beschrijving: | IC SWITCH SPDT SM8 |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 100nA |
| crosstalk: | -68dB @ 10MHz |
| Charge Injection: | 3pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 800 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 6pF, 9.5pF |
| -3dB bandbreedte: | 330MHz |
| Email: | [email protected] |