Kopen TUSB2046BIRHBR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| normen: | USB 2.0 |
| Serie: | - |
| Protocol: | USB |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-21926-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TUSB2046BIRHBR |
| Interface: | USB |
| Functie: | Hub Controller |
| Uitgebreide beschrijving: | USB Hub Controller USB 2.0 USB Interface 32-VQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC 4-PORT HUB FOR USB 32-QFN |
| Current - Supply: | 40mA |
| Email: | [email protected] |