Kopen TUSB3410RHBG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | TUSB3410 |
| RAM Size: | 18K x 8 |
| Programmageheugentype: | ROM (10 kB) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal I / O: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TUSB3410RHBG4 |
| Interface: | I²C, USB, UART |
| Beschrijving: | IC USB-SRL PORT CONTROLLER 32QFN |
| Core Processor: | 8052 |
| controller Series: | TUSB |
| toepassingen: | USB Serial Port Controller |
| Email: | [email protected] |