TV02W430B-HF
TV02W430B-HF
Onderdeel nummer:
TV02W430B-HF
Fabrikant:
Comchip Technology
Beschrijving:
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SOD123
Data papier:
TV02W430B-HF.pdf
Invoering
Kopen TV02W430B-HF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):43V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:69.4V
Spanning - Onderbreking (Min):47.8V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SOD-123
Serie:-
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:200W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-123
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:TV02W430B-HF
Beschrijving:TVS DIODE 43VWM 69.4VC SOD123
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):2.88A