Kopen TV06B191JB-G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 190V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 307.8V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 211V |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | SMB (DO-214AA) |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TV06B191JB-G |
| Beschrijving: | TVS DIODE 190VWM 307.8VC SMB |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 1.95A |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Bidirectionele kanalen: | 1 |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |