TV30C171J-G
Onderdeel nummer:
TV30C171J-G
Beschrijving:
TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Data papier:
TV30C171J-G.pdf
Invoering
Kopen TV30C171J-G met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):170V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:275V
Spanning - Onderbreking (Min):189V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:3000W (3kW)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:DO-214AB, SMC
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:TV30C171J-G
Beschrijving:TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):10.91A