Kopen TVX1A101MAD1LS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.248" Dia x 0.472" L (6.30mm x 12.00mm) |
| Serie: | VX |
| Ripple Current: | 130mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 493-14313-2 493-14313-3 493-14313-3-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TVX1A101MAD1LS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL |
| Capaciteit: | 100µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |