TVX2A101MCD
TVX2A101MCD
Onderdeel nummer:
TVX2A101MCD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Data papier:
TVX2A101MCD.pdf
Invoering
Kopen TVX2A101MCD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia x 1.102" L (10.00mm x 28.00mm)
Serie:VX
Ripple Current:340mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:493-14429
TVX2A101MCD-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TVX2A101MCD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:100µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Capaciteit:100µF