Kopen TWL6040A2ZQZR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 2.1V |
| Type: | Audio |
| Leverancier Device Pakket: | 120-BGA Microstar Junior (6x6) |
| Sigma Delta: | - |
| Serie: | - |
| S / N Ratio, ADC / DAC's (db) Typ: | - |
| Resolution (Bits): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 120-VFBGA |
| Andere namen: | 296-29261-2 |
| Temperatuur: | -30°C ~ 85°C |
| Aantal ADC / DAC's: | 2 / 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TWL6040A2ZQZR |
| Uitgebreide beschrijving: | Audio Interface I²C, Serial 120-BGA Microstar Junior (6x6) |
| Dynamic Range, ADC / DAC's (db) Typ: | - |
| Beschrijving: | IC AUDIO CODEC 8CH LP 120BGA |
| data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |